• Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black

© 2023 by Key Lessons. Proudly created with Wix.com

   Program stworzony do Twoich potrzeb    

Program Szkoły Akord

  Zajęcia indywidualne -  Gitara  / Pianino  /  Śpiew  

               Zajęcia indywidualne obejmują naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, basowej, elektrycznej, pianina, keyboardu oraz śpiewu.

Odbywają sie raz w tygodniu. Jedna lekcja obejmuje 45 minut indywidualnej pracy z nauczycielem.

Do nauki na instrumentach klasycznych wykorzystujemy szeroki zestaw materiałów dydaktycznych bazujących na podręcznikach

i materiałach wykorzystywanych w Państwowych Szkołach Muzycznych I i II stopnia zatwierdzonych przez MEN. Do nauki gry na gitarze elektrycznej i basowej korzystamy z nowoczesnego i innowacyjnego programu GUITARpro, który świetnie sprawdza się w rozwijaniu sprawności techniki gry, akompaniowania, improwizacji i harmoniki. 

Naukę śpiewu dzielimy na dwa rodzaje - klasyczna i rozrywkowa. I jeden i drugi rodzaj śpiewu uczy poprawnej emisji głosu, intonacji, współpracy z akompaniamentem, harmoniki głosowej oraz kolorystki dźwięku. Do nauki wykorzystujemy różnego rodzaju podkłady

i aranżacje muzyczne, które od samego początku nauki dają poczucie satysfakcji zabawy z muzyką.

Od Ciebie zależy jaki rodzaj śpiewu wybierzesz

Zajęcia indywidualne już od 5 roku życia.

 

 

 

  Zajęcia grupowe - Gitara  /  Śpiew  /  Keyboard    

                Zajęcia grupowe obejmują naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, basowej, elektrycznej, keyboardu oraz śpiewu.

Odbywają się raz w tygodniu. Jedna lekcja obejmuje 55 minut pracy w grupach 3-4 osobowych z nauczycielem.

Zajęcia muzyczne uczą współpracy w grupie, rozwijają osobowość muzyczną, a także są świetną okazają do spędzania wspólnego czasu przy muzykowaniu. Podczas nauki grupowej tworzymy zespoły, które później mają możliwość uczestnictwa w pokazach semestralnych czy koncertach i festiwalach. Uczymy się szeroko rozumianej muzyki - rytmu, tempa, dynamiki, harmoniki, umiejętności akompaniowania a także improwizacji. Uczymy się muzyki klasycznej i rozrywkowej. Do nauki muzyki klasycznej wykorzystujemy szeroki zestaw materiałów dydaktycznych bazujących na podręcznikach i materialach wykorzystywanych w Państwowych Szkołach Muzycznych I i II stopnia zatwierdzonych przez MEN. Z kolei do muzyki rozrywkowej korzystamy nie tylko z odpowiednich podręczników ale również sam masz możliwość zdecydowania jakich piosenek i utworów chcesz się nauczyć.

Zajęcia grupowe już od 7 roku życia.