• Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black

© 2023 by Key Lessons. Proudly created with Wix.com

  Nasi nauczyciele   

  Michał Ibrom    

 

              Wszyscy nasi nauczyciele sa w pełni wykwalifikowanymi pedagogami w swojej dziedzinie. Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej w Katowicach, Cieszynie a także absolwentami Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia. Posiadamy ogromne doświadczenie pedagogiczne, a także szereg sukcesów wychowawczo - dydaktycznych naszych podopiecznych występujących na konkursach

i festiwalach na terenie Ślaska.

Zalożyciel Szkoły Akord

Gitara/śpiew/pianino

 Waldemar Kerner  

Gitara  klasyczna

Waldemar Kerner- gitarzysta klasyczny młodego pokolenia koncertujacy w Polsce i za granicą. Na codzień swój warsztat doskonali w Akademii Muzycznej w Katowicach. W swoim repertuarze posiada kompozycje takich twórców jak m. in. J.Rodrigo, M. Giuliani, A. Barrios-Mangore. Występuje solo oraz w kameralistyce ze skrzypcami oraz z głosem męskim. W szkole muzycznej Akord prowadzi klasę gitary klasycznej na wszelkich poziomach zaawansowania

 Adrianna Noszczyk 

Śpiew

 Mateusz Ślosorz

Pianino/Keyboard

 

Adrianna Noszczyk - aktorka, wokalistka. Absolwentka 3-letniego Studium Aktorskiego

przy Teatrze Śląskim w Katowicach oraz Teatrologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ważniejsze role: w przedstawieniu "Dom otwarty" Michała Bałuckiego w reż.
R. Michalskiego, "Król Edyp" w reż G. Kempyńskiego, rola w krótkometrażowym filmie "Uzależnieni" w reż M. Godka, udział w spotach reklamowych kampanii "Sprawni niepełnosprawni" w reż. J. Szarańskiego. Zdobyła wyróżnienie specjalne na III Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Artystycznej "Wschody" w Lublinie w 2013 r. Jest laureatką Międzynarodowego Konkursu Piosenki im. Anny German Warszawa - Moskwa 2014. Nagrodzona za utwory - za najlepsze wykonanie - "Tańczące Eurydyki", oraz nagroda specjalna za najlepsze opracowanie utworu – "Bal u Posejdona". Utwór ten otwierał wielką galę koncertu laureatów w Teatrze Letnim w Ciechocinku w listopadzie 2014r. TVP Polonia.

 Tomasz Szabrański

Gitara elektryczna

Tomasz Szabrański - w szkole Akord nauczyciel gry na gitarze elektrycznej i rozrywkowej , a także instruktor realizacji dźwięku.